BENDRUOMENIŲ ĮTINKLINIMO PROJEKTŲ KONKURSO LAIMĖTOJAI!!!

Skelbiame „Nacionalinės distancinio mokymo asociacijos” kartu su „Baltijos edukacinių technologijų institutu” rengiamo, Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurso rezultatus!
Dėkojame visiems konkurso dalyviams ir nuoširdžiai sveikiname LAIMĖTOJUS!!!! Laimėtojų sąrašą pateikiame čia.
Norime pasidžiaugti, bendruomenių originaliomis mintimis ir pastangomis savo bendruomenių narių gyvenimo kokybės gerinimui, santykių puoselėjimui, žinomumo didinimui, mokymuisi, istorijos išsaugojimui ir kt., o svarbiausia – bendruomenės narių vienijimui.
Visoms laimėjusioms bendruomenėms linkime sėkmingos idėjų įgyvendinimo kelionės!
Projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”, prasidėjo 2018 metų pavasarį ir iki šiol yra sėkmingai įgyvendinamas su tikslu – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projekto metu sekmingai vykdomi įvairūs mokymai tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems, tiek tiems, kurie nori mokytis savarankiškai. Taip pat organizuojami įvairūs renginiai tam, kad gyventojai dar labiau susipažintų su internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Kviečiame sekti informaciją tinklapyje https://www.prisijungusi.lt/ ir aktyviai dalyvauti organizuojamuose mokymuose bei renginiuose.

Konkurso partneriai